Malé nakouknutí do zákulisí :)

Možná že by někoho zajímalo co za človíčka vlastně vytváří tyhle stránky.... :))

Jsem studentka z Plzně,chodím na Sportovní gympl a dělala jsem od mala hodně sportů ( kolo,běh,tenis,badminton..) ale hlavně jsem posledních pár let úspěšně závodila v Biatlonu a Cyklistice.Po letošní zimní sezoně jsem se začala zaměřovat víc na školu...přece jenom maturita klepe pomalu na dveře tak abych to nepodcenila ;)

Tenhle web jsem založila vpodstatě kvůli tomu, že jednak jsem docela tvořivá osoba a baví mě se podělit s kýmkoliv kdo o to má zájem o své informace a zážitky :)  a jednak, protože doufám že tím někomu pomůžu při cestě k vysněné postavě.Vím že hodně holek se snaží zhubnout a hledají všemožné diety - které jsou stejně ve výsledku k ničemu.... a já právě chci ukázat, že hubnutí může být vpodstatě i "zábava".... protože mě to poměrně hodně nadchlo a hlavně mě baví vymýšlet nová jídla z kvalitních a zajímavých surovin. Takže doufám že zde najdete inspiraci :))

Já osobně se také snažím ještě nějaké to kilčo shodit ale hlavně mi jde o moje zdraví a abych věděla že moje tělo dostává všechno co potřebuje...

 

Když budete cokoliv potřebovat ( ať už se zeptat, chtít poradit nebo naopak napsat nějakou připomínku ) tak pište na mail: terezvalisova@gmail.com 

Už se mi několikrát stalo, že lidi z mého okolí mě prosili o můj jídelníček nebo abych jim sestavila jídelníček na míru. Jsem ochotná ho komukoliv sestavit - stačí mi napsat na mail a domluvit se...u každého se musí zohlednit to kolik váží,měří,kolikrát za týden provozuje nějakou aktivitu a podobné věci. Ale zase na druhou stranu to stojí docela dost času něco takového sestavit, ještě když jsou u toho kalorické hodnoty a vše napsané na gramy. Určitě mi dáte za pravdu, že za kvalitní jídelníček u kvalifikovaného výživového poradce necháte klidně několik tisíc za měsíc. Já bych vám ho sestavila za malou částku- nejsem přímo profesionál ( nestudovala jsem na to žádnou školu, ale troufám si tvrdit že na sestavení takového jídelníčku toho vím docela dost ) ale na druhou stranu bych to dělala ve svém volném čase a to nebudu dělat úplně zadarmo :) Doufám že mě chápete... :) Takže pokud bude někdo mít zájem, tak se určitě ozvěte, budu ráda za spolupráci :)

To je asi tak vše...:) 

 

 a jedna z procházky:

 

 

 

Mějte se hezky!! :) 

Terez

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.